Nunnauuni.cz
...

10. výročí R&B Tsekki

Úvod /  O nás /  Aktuality
10. výročí R&B Tsekki

Dnes je tomu již 15 let, kdy jsem při výstavbě našeho domu v podhůří Beskyd, vybral krb finské výroby. Vždyť Finsko je zemí, která se s tvrdými severskými podmínkami potýká po většinu celého roku. Krb mě tehdy svými vlastnostmi doslova ohromil a já věděl, že jsem zvolil správně, neboť už na první pohled nemohl mastkovému krbu konkurovat žádný z krbů, které u nás byly tehdy k dostání. Bez váhání jsem tak v roce 2010 přivezl do České republiky první krb finské značky NunnaUuni.

Krb se stal líbivou dominantou našeho domu. O tom, co všechno přinese, jsem však neměl nejmenší tušení. Skutečná síla a nespočet benefitů, se začaly postupně objevovat a já nestačili žasnout, jak je sálavé teplo příjemné, co všechno krb dokáže, jaké teplo z něj sálá, ale hlavně jak dlouho krb hřeje a postupným sáláním prostupuje do všech zákoutí našeho domu.

A právě zde se zrodila myšlenka dovážet a nabízet tyto fantastické krby a podělit se také ostatními lidmi v celé České republice. Od té doby uplynul již nemalý čas, avšak vědomí, že i po deseti letech můžeme nabízet něco, co u nás doposud nemá konkurenci, ve mně vyvolává doslova hřejivý pocit.

Ano, je to tak. Již deset let dodáváme českým domácnostem krby, které opravdu hřejí a přitom nepřetápí. Tu největší radost nám však děláte vy, naši zákazníci, kteří jste součástí našeho poslání. Hlavně díky vám se nám daří vytvářet nemalou energetickou úsporu v každé z vašich domácností. Každý náš spokojený zákazník nám tak vykouzlí úsměv na tváři, někteří z vás i několikrát za sebou. Díky spokojenosti s krby značky NunnaUuni jsou mezi vámi tací, kteří jich mají hned několik.

V rámci našeho desetiletého výročí bych tak rád poděkoval nejenom našim zákazníkům, ale také všem, kteří jsou součástí firmy R&B Tsekki. Ať už se jedná o kolegy z marketingu či logistiky, prodejce či montážníky, zkrátka vám i všem ostatní patří opravdu velké díky.

Na samotný závěr bych rád poděkoval také svojí ženě Brigittě. Právě ona je tou, kdo navrhl vyhřívání našeho domu mastkovým krbem. Jsem rád, že jsem měl možnost její přání vyplnit, nyní má tak kousek Finska také ve svém druhém domově, u nás v České republice.

Děkuji. 

S úctou Birgitta a Radek Černý a Váš NunnaUuni tým 
Fotogalerie