Nunnauuni.cz
...

NunnaUnni a naše mastková kamna v pořadu České televize - Polopatě

Úvod /  O nás /  Aktuality
NunnaUnni a naše mastková kamna v pořadu České televize - Polopatě

Právě jste se vrátili z venku domů. Je chladný zimní večer, světlo rychle padá, za okny fouká vítr a místo poletujících sněhových vloček bubnují do střechy kapky deště…  

Asi nenajdete příhodnější chvíli, kdy si uvařit horký čaj, usadit do svého křesla a zapálit si oheň v krbu. Tím je okamžitá pohoda i teplo je zajištěno. Co dál? Nyní je načase povědět si, jak můžeme z takového ohně získat maximum energie pro to, aby nám bylo doma teplo po celý den.

Tomuto tématu jsme se věnovali v pořadu České televize Polopatě, ve kterém Filip Čapka představuje v pravidelných rubrikách moderní trendy dnešního hobby, užitečné informace o bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Tentokrát si pozvali i nás z Nunnauuni, abychom jim pověděli o nejvhodnějším materiálu využívaném do topeniště – mastku.

PŘEHRÁT VIDEO


V pořadu Polopatě se dozvíte:

  • Proč jsou mastková kamna a krby tou nejlepší volbou
  • Jaký mastek je do topeniště nejvhodnější
  • Co je to metoda čistého spalování GOLDEN FIRE
  • Jaké jsou přednosti akumulačního a sálavého vytápění
  • Kdy mastková kamna využít jako primární a kdy jako doplňkový zdroj tepla

NunnaUuni ale nejsou pouze moderní krby, a tak se dále také dozvíte, jaké dostupné varianty a úpravy kamen zajistí, že se budete cítit jako v dávných dobách. Dostupná jsou totiž i kamna s plotnou a pecí, určené pro vaření a pečení, nebo kamna, do kterých lze přikládat z jiné místnosti, tak jak tomu býval kdysi třeba na zámcích.

Správné topení v krbu bylo, je a bude stále nejekologičtějším způsobem topení. Při vhodném užívání je navíc i údržba minimální. Stačí pouze jednou ročně vymést nebo vysát průduchy v krbu.

ZAŽIJTE KOMFORT SÁLAVÉHO VYTÁPĚNÍ TAKÉ VY!

Dejte nám vědět, co vás zajímá a my se vám rádi budeme věnovat.

Tel.: +420 777 487 808

Email: obchod@rbtsekki.czFotogalerie