Nunnauuni.cz
...

Showroom Krhová - ukázkový dům

Úvod /  O nás /  Aktuality
Showroom Krhová - ukázkový dům

Na Moravě v krásném prostředí CHKO Beskydy jsme otevřeli nový showroom v ukázkovém domě, kde máme na spalinové cesty připojen mastkový krb Hestia Solo s troubou. Používáme jej jako primární zdroj vyhřívání.

Nunnauuni více jak 30 let vyrábí také mastkové trouby. Když už krb nahřejeme, proč nevyužít energii také na vaření? Díky kvalitě mastku teplota v troubě dosahuje až 250 stupňů, upečete například chleba nebo dětmi velmi oblíbenou pizzu. S klesající teplotou pak maso trhaným způsobem, což je velmi oblíbené našimi klienty. Mastková trouba má nepřeberné množství použití, jak na zapékané pokrmy, vývary, buchty, přílohy (brambory, rýže). Dnešní doba klade nároky na spotřebu energií. S těmito krbovými kamny se stáváte naprosto nezávislí na energiích. Mastkový krb dokáže vyhřát dům primárně (za splnění podmínek pro sálavé teplo) a ještě si připravíte velmi chutné pokrmy. Vše z mastkové trouby má naprosto odlišnou chuť, vynikne opravdová chuť pokrmů a za krátký čas vaření. Se zbytkovou teplotou mastková trouba zastoupí mikrovlnné trouby také pro ohřátí pokrmů, nápojů. Hestia Solo nabízí také model jako dělič do prostoru mezi kuchyní a obývací částí, kdy máte pohled do ohně ze strany obýváku a troubu na straně kuchyně. Také s ohništěm na obě strany a troubou (Hestia Solo 180). Mastková trouba splní nejvyšší nároky moderních kuchyňských spotřebičů.

Neváhejte a zastavte se u nás. Posedíme u dobré kávy, zatopíme, připravíme nějakou pochoutku v mastkové troubě zatímco se můžeme podívat na plány domu a vybrat Vám mastkový krb na míru.

Další informace k showroomu naleznete v kontaktech.

Mastkový krb Nunnauuni bude brzy hřát i Vás.


Fotogalerie