Nunnauuni.cz
...

ZASTAVTE SE V NAŠEM SHOWROOMU

Úvod /  O nás /  Aktuality
ZASTAVTE SE V NAŠEM SHOWROOMU

ZASTAVTE SE V NAŠEM SHOWROOMU

Podzim je tu, teploty klesají a jako každý rok přichází doba, kdy ve svých domácnostech řešíme, zda je vytápíme správně, efektivně a k naší plné spokojenosti. Diskutujeme s partnery o možnostech a případně už si sami sebe představujeme, jak za chladných zimních večerů relaxujeme s čajem v ruce u plápolajících a příjemně hřejivých plamenů krbu.

Pojďme se na tuto atmosféru společně naladit a popovídat si, jak zvýšit tepelný komfort právě u vás doma. Stačí se zastavit v našem showroomu v Unhošti u Prahy, kde vám rádi zatopíme v mastkovém krbu Nunnauuni a vy zažijete na vlastní kůži, jak vypadá sálavé teplo z mastkového akumulačního krbu.

Ten rozdíl, oproti běžný krbům a kamnům totiž poznáte ihned. K tomu vám uvaříme také dobrou kávu a navrhneme nejlepší řešení právě pro vaši domácnost.

Co s sebou?

S sebou doporučujeme mít plány domu a čas. Plány domu, protože jen díky nim můžeme doporučit vhodný typ kamen i jejich umístění. A čas, protože se může stát, že se vám od příjemně hřejících mastkových kamen nebude chtít zvednout.

Kde nás najdete?

R&B Tsekki s.r.o.

Unhošť 1195

273 51 Unhošť-Fialka

Kdy se zastavit?

Třeba právě v těchto dnech, při cestě na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v pražských Letňanech. Samozřejmě ale také kdykoliv jindy. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty. Kompletní otevírací doba ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vaše NunnaUuni
Fotogalerie