Nedávno firma R&B tsekki oslavila 10-ti leté výročí od založení. Děkujeme za důvěru především našim klientům, kteří nám pomohli, abychom se mohli rozvíjet a nabízet stále kvalitnější služby a poradenství.
Proto jsme pro Vás připravili limitovanou slevovou akci ve výši 10% na kompletní sortiment. Slevová akce je připravena pro prvních 20 nejrychlejších zákazníků. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.
Mastková kamna Leila jsme si vybrali pro její tradiční vzhled, který nám zapadá do 120 let staré roubenky. Jelikož dům není moc dobře zateplen, tak topíme v kamnech 2x denně - cca 5 hodin denně, abychom udržovali stálou pokojovou teplotu. Kamna jsou úžasná v tom, že celý prostor je rovnoměrně vytopen. Byla to skvělá volba, že jsme nakonec vybrali mastková kamna NunnaUuni.